działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Międzyświeć
1 200,00 m2
112,50 zł/m2
Skoczów (gw), Międzyświeć
PRA-GS-3928
, działka na sprzedaż
W ofercie działka  budowlana o pow. 1200m2 w miejscowości Międzyświeć, gmina Skoczów. Nieruchomość delikatnie pochyła w kształcie prostokąta. Zbliżone wymiary działki to 28x48m. Dojazd drogą asfaltową i ok. 100m. drogą polną . Media w ulicy prąd, woda, kanalizacja). Działka ...
135 000 zł
działka na sprzedaż - Goleszów, Cisownica
1 200,00 m2
212,50 zł/m2
Goleszów, Cisownica
PRA-GS-3926
, działka na sprzedaż
Przedstawiamy państwu działkę budowlaną o pow.1200m2 w Cisownicy. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, delikatnie pochyła. Woda i prąd na sąsiedniej działce. Dojazd drogą asfaltową oraz ok.50m drogą utwardzoną. Ta działka to idealny azyl dla miłośników ...
255 000 zł
działka na sprzedaż - Cieszyn
698,00 m2
250,72 zł/m2
Cieszyn
PRA-GS-3925
, działka na sprzedaż
W ofercie działka budowlana o pow.698m2 w Cieszynie. Nieruchomość delikatnie pochyła w kształcie prostokąta. Ogrodzona i zagospodarowana. Systematycznie koszona. Na działce znajduje się kanalizacja i woda. Prąd w granicy, gaz po drugiej stronie ulicy. Dojazd ...
175 000 zł
działka na sprzedaż - Brenna, Górki Wielkie
930,00 m2
200,00 zł/m2
Brenna, Górki Wielkie
PRA-GS-3916
, działka na sprzedaż
Na sprzedaż widokowe działki budowlane w sercu malowniczych Górek Wielkich. Trzy działki o pow. 1340m2 oraz jedna mniejsza o pow. 930m2. Cena za metr 200zł. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta. Niezagospodarowane, częściowo ogrodzone. Dojazd drogą ...
186 000 zł
działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Ochaby Małe
6 547,00 m2
0,03 zł/m2
Skoczów (gw), Ochaby Małe
PRA-GS-3913
, działka na sprzedaż
W ofercie działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej. Działka o pow. 6547m2 położona w Ochabach Małych. Działka płaska w kształcie rombu. Nieogrodzona i niezagospodarowana. Dojazd drogą gminną asfaltową. Okolica spokojna i cicha, z widokami na góry. Polecam ...
195 zł
działka na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
900,00 m2
137,78 zł/m2
Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
PRA-GS-3912
, działka na sprzedaż
W ofercie działka budowlana o pow. 900m2 położona w Ligocie, tuż przy granicy z Czechowicami- Dziedzicami. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 24x38m,  gdzie szerokość frontu to 24m. Niezagospodarowana i nieogrodzona. Działka ma dostęp do ...
124 000 zł
działka na sprzedaż - Węgierska Górka, Cisiec
3 400,00 m2
22,35 zł/m2
Węgierska Górka, Cisiec
PRA-GS-3902
, działka na sprzedaż
W ofercie działka rolna o pow. 3400m2 w Ciscu - gmina Węgierska Górka. Działka delikatnie pochyła, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą gminną utwardzoną, ostatni odcinek ok. 250m drogą polną. Prąd ok.100m, woda po wykopaniu studni. Działka widokowa, dobrze ...
76 000 zł
działka na sprzedaż - Skoczów
1 150,00 m2
121,74 zł/m2
Skoczów
PRA-GS-3896
, działka na sprzedaż
Działka budowlano - rolna (większość budowlanej).   Lokalizacja Skoczów - przy ul. Góreckiej, dojazd drogą utwardzoną 400 m.    Otoczenie dużo zieleni, w odległości ok 200 m tory kolejowe, w granicy działki słup wys. napięcia.    Wymiary dz 20 m x 57 m, płaska.  Zapraszam ...
140 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem