działka na sprzedaż - Goleszów, Cisownica
1 200,00 m2
212,50 zł/m2
Goleszów, Cisownica
PRA-GS-3926
, działka na sprzedaż
Przedstawiamy państwu działkę budowlaną o pow.1200m2 w Cisownicy. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, delikatnie pochyła. Woda i prąd na sąsiedniej działce. Dojazd drogą asfaltową oraz ok.50m drogą utwardzoną. Ta działka to idealny azyl dla miłośników ...
255 000 zł
działka na sprzedaż - Cieszyn
698,00 m2
250,72 zł/m2
Cieszyn
PRA-GS-3925
, działka na sprzedaż
W ofercie działka budowlana o pow.698m2 w Cieszynie. Nieruchomość delikatnie pochyła w kształcie prostokąta. Ogrodzona i zagospodarowana. Systematycznie koszona. Na działce znajduje się kanalizacja i woda. Prąd w granicy, gaz po drugiej stronie ulicy. Dojazd ...
175 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Cieszyn
3 pokoje
86,00 m2
4 011,63 zł/m2
Cieszyn
PRA-MS-3924
, mieszkanie na sprzedaż
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przestronnego mieszkania o pow. 86m2 w centrum Cieszyna. Głównym atutem jest jego lokalizacja- do rynku 100m. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w kamienicy, w której obecnie odbywa się remont klatki schodowej. Klatka ...
345 000 zł
dom na sprzedaż - Cieszyn
3 pokoje
85,00 m2
6 352,94 zł/m2
Cieszyn
PRA-DS-3923
, dom na sprzedaż
W ofercie dom wolnostojący  o pow.85m2 z 1960r. w Cieszynie. Wybudowany z cegły, dach dwuspadowy pokryty dachówką cementową z 1960r. Okna PCV, częściowo podpiwniczony. Dom posiada funkcjonalną przybudówkę zaadoptowaną na garaż oraz mały warsztat ( ok.20m2). W ...
540 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Cieszyn
2 pokoje
50,20 m2
7 928,29 zł/m2
Cieszyn
PRA-MS-3922
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o pow.50,2 m2 w Cieszynie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, w tym jeden posiada balkon, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Do mieszkania przynależy również piwnica. Czynsz ...
398 000 zł
dom na sprzedaż - Milówka
5 pokoi
233,00 m2
1 933,48 zł/m2
Milówka
PRA-DS-3920
, dom na sprzedaż
W ofercie dom wolnostojący o pow.233m2 w Milówce. Wymaga remontu. Nieruchomość wybudowana w latach 50-tych, rozbudowana na  przełomie 1980/1981r. Budynek częściowo podpiwniczony i ocieplony. Wybudowany z pustaka. Na dachu eternit, okna drewniane. Rozkład ...
450 500 zł
działka na sprzedaż - Brenna, Górki Wielkie
930,00 m2
200,00 zł/m2
Brenna, Górki Wielkie
PRA-GS-3916
, działka na sprzedaż
Na sprzedaż widokowe działki budowlane w sercu malowniczych Górek Wielkich. Trzy działki o pow. 1340m2 oraz jedna mniejsza o pow. 930m2. Cena za metr 200zł. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta. Niezagospodarowane, częściowo ogrodzone. Dojazd drogą ...
186 000 zł
dom na sprzedaż - Cieszyn
1 8 pokoi
480,00 m2
2 062,50 zł/m2
Cieszyn
PRA-DS-3915
, dom na sprzedaż
Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o pow.480m2 w Cieszynie. Idealny dla osób poszukujących miejsca do życia i prowadzenia biznesu w jednym. Dom zaprojektowany w sposób umożliwiający pełne rozdzielenie strefy mieszkalnej i biznesowej. Doskonała propozycja ...
990 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem