mieszkanie na sprzedaż - Katowice
2 pokoje
49,50 m2
7 454,55 zł/m2
Katowice
PRA-MS-3927
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy państwu mieszkanie o pow.49,5m2 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic- Śródmieście ul .Barbary. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni - meble w zabudowie, łazienki, przedpokój. (przynależna piwnica) Na ...
369 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Cieszyn
3 pokoje
68,90 m2
6 502,18 zł/m2
Cieszyn
PRA-MS-3919
, mieszkanie na sprzedaż
 Lokalizacja mieszkania piętro 2/4, Cieszyn Banotówka  ul. Kossak Szatkowskiej, o powierzchni 62,4 m2. plus piwnica 6,5 m2.  Czynsz miesięczny 1 osoba 840 zł. w tym ogrzewanie, woda zimna, ciepła. wywóz nieczystości, fundusz rem. Mieszkanie bardzo jasne,  (do ...
448 000 zł
działka na sprzedaż - Skoczów
1 150,00 m2
121,74 zł/m2
Skoczów
PRA-GS-3896
, działka na sprzedaż
Działka budowlano - rolna (większość budowlanej).   Lokalizacja Skoczów - przy ul. Góreckiej, dojazd drogą utwardzoną 400 m.    Otoczenie dużo zieleni, w odległości ok 200 m tory kolejowe, w granicy działki słup wys. napięcia.    Wymiary dz 20 m x 57 m, płaska.  Zapraszam ...
140 000 zł
działka na sprzedaż - Cieszyn
1 344,00 m2
297,62 zł/m2
Cieszyn
PRA-GS-3887
, działka na sprzedaż
Działka budowlana o pow. 1344 m2. Lokalizacja Cieszyn - Banotówka. Piękne widoki na panoramę  miasta. Do centrum miasta 500 m , 6 minut pieszo.    Dz lekko pochylona, kształt prostokąt, wymiary 41m x 33m , dojazd drogą utwardzoną 300 m z ul. Na Pogórzu.  Media; ...
400 000 zł
działka na sprzedaż - Godów, Skrzyszów
1 191,00 m2
99,92 zł/m2
Godów, Skrzyszów
PRA-GS-3878
, działka na sprzedaż
W ofercie działka bud. o powierzchni 1191 m2.   Lokalizacja działki w bardzo spokojnej i cichej okolicy Skrzyszów, media ; prąd, woda, gaz w drodze.  Dojazd 150 m drogą utwardzoną - zjazd z ulicy 1 Maja.   Zapraszam na Prezentację.  
119 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem